LILLE-  JA  ILUSALONG

Hinnakiri

TEENUS

HIND            

Kunstripsmete paigaldus- paigaldamisel kasutatakse naaritsa ripsmeid. Paigaldatav pikkus vastavalt kliendi soovile. Võimalik kivi paigaldus

    30 €

Ripsmete kooldus- Lahtised ja välja kasvanud ripsmed eemaldatakse ja paigaldatakse uued.

    20 €

Ripsmete eemaldamine- hind oleneb allesolevatest ripsmetest

  kuni 10 €

Kulmude ja ripsmete keemiline värvimine- ripsmed korrigeeritakse enne värvimist.

       7 €


* Eritöö hind ripsmete hooldusel alates 24,00 €
Kliendid, kes tulevad esimest korda hooldusesse ja kellel on ripsmed valesti liimitud (ripsmed üksteise küljes kinni, suured pundid koos või on alles üksikud karvad, ka siis kui eelmises kohas oli hooldus 1-2 nädalat tagasi).

 Teenust osutab  ILLE SALUMÄE     Tel.       5392 9090   

RIPSMED

Pikad ja tihedad ripsmed muudavad silmad säravaks ja võib anda näole väga kauni ilme. Lisaks mustadele ripsmetele on võimalik paigaldada ka värvilisi ja sädelevaid ripsmeid. Populaarsed on ka ripsmekristallid, mis annavad silmale ilusa sära. Ripsmekristalle võib paigaldada ka oma ripsmetele. 

Siidi-, naaritsa-, sünteetilised ripsmed kinnitatakse ükshaaval molekuraalliimi abi oma ripsmekarva külge 0,5 mm kaugusele lauservast. Ripsmepikendustega võid vabalt käia trennis, saunas, ujumas. Paigaldamine kestab kuni 2 tundi ja hoolduses oleks vajalik käia 2-4 nädala tagant. Hooldus kestab 1 kuni 1,5 tundi. Ripsmete püsipikendamine on mugav protseduur ja ei ole ime kui selle käigus võid suikuda mõnusasse unne.

Siidiripsmed on väga kvaliteetsed ja äravahetamiseni sarnased pärisripsmetele. Need eksklusiivsed sõlmevabad ripsmed on elastsed, vastupidavad ja naturaalse kaarega.

Naaritsaripsmed on väga kvaliteetsed, otstest peenemad, kerge läikega ja ei lähe sassi.

Keemiliselt koolutatud ripsmed püsivad kaardus 1,5 kuni 3 kuud. Protseduur kestab kuni 1,5 tundi ja sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist. Ripsmete keemiline koolutamine muudab silmad suuremaks ja säravamaks.

  • Peale ripsmete keemilist koolutamist ei ole soovitatav 24 tundi ripsmeid värvida ripsmetuššiga

 

 Kodune hooldus

 • 24 tundi peale pikenduste paigaldamist vältida vee sattumist ripsmetele ja mitte kasutada ripsmetušš. Ripsmeliim kuivab sügavuti.

• Ripsmepikendusi ei tohiks ise ära tirida, ripsmetehnik eemaldab need spetsiaalse eemaldajaga.

• Mitte kasutada õlibaasil olevaid meigieemaldajaid, sest need kahjustavad liimi.

• Silmi võiks pesta jahedama veega, kuivatada ettevaatlikult ja mitte hõõruda rätikuga. Lasta ripsmetel õhu käes kuivada.

• Muretse endale kvaliteetne ripsmehari.

• Ripsmete korrastamiseks kammi neid niiske ripsmeharjaga. Kammimist alusta keskpaigast mitte juure juurest.

• Mida õrnemalt ja hoolikamalt ripsmepikendusi koheldakse, seda ilusam ja kauakestvam on hooldus.

 

Korduma kippuvad küsimused.

Kas ripsmepikendusi saab ise panna?
Ei. Ainult professionaalne ripsmetehnik võib garanteerida Teile õige tulemuse. Ripsmed, mis on paigaldatud ise või mitte ripsmetehniku poolt, võivad põhjustada silmapõletikku, ripsmete üksteise külge kinnikleepumist ja nende ebaloomulikku välimust.

Kui kaua võtab aega ripsmete püsipikendamine?
Ripsmete püsipikendamine võtab aega umbes 2 h.
 

Kui tihti tuleb teha ripsmetele hooldust ja kui kaua see aega võtab?
Me soovitame käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant. Hooldus on vajalik selleks, et väljalangenud ripsmed asendada uutega. Hooldus võtab aega umbes 1 h.

Kas püsiripsmeid võib värvida?
Võib küll, kuid selleks ei ole mingit vajadust, sest ripsmed näevad välja piisavalt kaunite ja tihedatena. Loomulikult, kui Teil tekib tahtmine kasutada ripsmetušši, siis tuleb kasutada ainult veebaasil valmistatud tušši või spetsiaalselt väljatöötatud tušši ripsmete püsipikendustele.

Kuidas ma peaksin igapäevaselt hoolitsema ripsmete püsipikenduste eest?
Ripsmed ei vaja kodus erihooldust, nad on suhteliselt vastupidavad, kuid siiski annaksin järgnevalt mõned soovitused:
• Ärge peske silmi 24 h jooksul pärast ripsmete püsipikenduste paigaldamist. Et liim kuivaks täielikult, ärge minge ujuma, sauna, solaariumisse.
• Vältige rasvaseid silmakreeme ja õlisid.
• Kohelge oma ripsmeid hellalt.
• Ärge hööruge silmi.
• Vältige õlilisi ja veekindlaid ripsmetušše. Kasutage ainult veebaasil valmistatud ripsmetušši ja eemaldage ettevaatlikult see kosmeetilise vahendiga, mis sisaldab samuti vett. Vajadusel värvige ripsmeid ainult otstest.
• Muretsege endale kvaliteetne ripsmekamm.

Kas ripsmete püsipikendamine on tervisele kahjulik?
Ei ole kahjulik, kuna liimil ei ole kokkupuudet Teie nahaga. Protseduuriks kasutatakse spetsiaalset kosmeetilist liimi, mis tavaliselt ei kutsu esile allergiat. Liimaine on valmistatud bioloogilistest koostisosadest vaigupõhiselt. Selle täiendavateks koostisosadeks on süsinik-dioksiid, tripsiin, taruvaik, C-vitamiin. Liimainel on täiendav kaitse UV-kiirguse eest. Teie pärisripsmele ei tekita ka kahju, kuna ripsmete püsipikendused liimitakse Teie pärisripsmekarva külge ja koos langevad nad välja siis, kui oma ripsmekarva eluiga on lõppenud. Ainuke, mis võib tekitada kahju on ebaprofessionaalne ripsmetehnik, kes liimib ripsme püsipikenduse mitte ühele oma ripsmekarvale vaid 2–le ja enamale. Seega väljalangemisel, haarab oma ripsmekarv kaasa veel mitu ripsmekarva.
Usaldage oma silmad ainult professionaalse ripsmetehniku kätte.

Kas ripsmete püsipikendamine võib tekitada allergiat?
Ripsmete püsipikendamisel esineb kõrvaltoimet ja allergilist reaktsiooni väga harva, kuna molekulaarliimid ja ripsmed läbivad põhjaliku dermatoloogilise kontrolli. Kuid siiski viimastel aastatel on kasvasvanud allergikute arv, kellel on indviduaalne talumatus mingi välisfaktori suhtes. See ei tähenda aga seda, et kõik allergikud peaksid kategooriliselt loobuma ripsmete püsipikendamisest. Alguses tasuks proovida paigaldada mõned ripsmekarvad, et veenduda selles, et liim ei tekita punetust ja ärritust.

Kas ripsmete püsipikendustega võib teha sporti, ujuda ja võtta päikest?
Ei soovitata ujuda 24 h pärast ripsmete püsipikendamist, kuna sellel ajal kuivab liim täielikult. Hiljem – ujuda basseinis, käia saunas, sportida jne., kõik on lubatud. Kuid tuleb meeles pidada, et mida vähem ripsmeid füüsiliselt mõjutada, seda paremini nad püsivad.

Kas läätsede kandmisel võib paigaldada ripsmete püsipikendusi?
Loomulikult võib, meditsiinilisi vastunäidustusi sellele pole. Kuigi peab olema ettevaatlik ja mitte puutuda ripsmeid, kui paigaldate või eemaldate läätsed. NB! Püsiripsmete paigalduseks või hoolduseks eemalda läätsed.

Kas ripsmete püsipikendusi on võimalik eemaldada ja kuidas?
Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Kestab umbes 30 min.

Kas ripsmete püsipikendusi võib koolutada?
Ripsmete püsipikendusi ei tohi koolutada mehaaniliselt pärast paigaldamist. Ripsmetel on juba algselt kerge kaarduvus.

 

        enne                                pärast

      enne                                 pärast

     enne                                  pärast

Viimased uudised

  • 1 (29.01)
Voog. Tee ise koduleht!