LILLE-  JA  ILUSALONG


 

 

Meie valikus on järgmised klassikalised näohooldused:


1. Lõõgastav näohooldus I  (koorimine, massaaž, kreem)
Lõõgastava massaažiga näohooldus pakub kosutust igaühele, kes soovib taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha ainevahtust ning hapnikuga varustamist. Hooldus sisaldab näo puhastust ja toniseerimist, tõelist naudingut pakub massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale sobilik näo- ja silmaümbruskreem.
Teenuse hind:

 

 2. Lõõgastav näohooldus II  (koorimine, mask, kreem)
Kiire ja efektiivne hooldus, mille käigus kooritakse põhjalikult Sinu nägu ning kantakse nahale personaalselt Sulle sobilik mask. Viimane tasakaalustab ja taastab Sinu naha vajadused. Hoolduse lõpetavad spetsiaalne näo- ja silmaümbrusekreem. Tulemuseks on nahk, mis pakatab elujõust ja värskusest.
Teenuse hind:

 

3. Niisutav näohooldus
Niiskuse kümblus nahale! Hooldus on loodud niiskusvaese naha turgutamiseks. Õrnalt puhastatud ja kooritud nahk täitub lõõgastava massaaži ajal niisutavate ainetega. Sellele järgneb mask, mis on tõeline „niiskusevann“ nahale, küllastades nahka looduslike niisutavate ainetega. Hoolduse lõpus näole kantav kreem tagab mugavustunde kogu päevaks.
Teenuse hind:

 

4.Noorendav näohooldus
Hooldus on loodud niiskusvaese ja väsinud naha turgutamiseks. Õrnalt puhastatud ja kooritud nahk täitub lõõgastava massaaži ajal niisutavate ainetega. Sellele järgneb pinguldav mask, küllastades nahka looduslike niisutavate ainetega. Hoolduse lõpus näole kantav kreem tagab mugavustunde kogu päevaks.
Teenuse hind:

 

5. Tundliku naha näohooldus
Spetsiaalselt õrnale ja tundlikule nahale valitud tooted aitavad kergesti ärrituvat nahka rahustada ning parandada selle kaitsevõimet. Hoolduse käigus eemaldatakse nahalt surnud rakud õrna koorimiskreemiga ning seejärel saad nautida rahustavat massaaži. Nahale kantav mask leevendab hetkega tundliku naha ärritusnähud ning tagab pikaajalise mugavustunde. Päeva jooksul jääb Sinu nahka kaitsma tundliku naha kreem.
Teenuse hind:

 

6. Puhastav näohooldus noortele
Puhtuse allikas nahale! Hooldus on loodud naha ebatäiuste eemaldamiseks õrnalt kuid tõhusalt, kasutades selleks taimede ekstrakte ja looduslikke ensüüme. Protseduur sisaldab pindmist naha puhastust ning pooride mehaanilist  puhastust. Lõpetuseks nahale kantav mask ning päevakreem taastavad Sinu naha sära ja klaari jume. Hoolduse järgselt on Sinu nahk puhas ning jume särav ja ühtlane.
Teenuse hind:

 

7. Erinäohooldused
7.1 Hooldus 1
7.2 Hooldus 2

 

 

             

Viimased uudised

  • 1 (29.01)
Voog. Tee ise koduleht!