LILLE-  JA  ILUSALONG

 Küünetehniku hinnakiri

TEENUSHIND EUR

Geelküünte paigaldus- paigaldatakse nii tippidega kui kasvatatakse

šablooniga.

30 €

Geelküünte hooldus- vana värv lihvitakse, parandatakse küüned, paigaldatakse uus põhigeel, lihvitakse ja viimistletakse kas laki või

värvilise geeliga.


19 €
Geelküünte eemaldamine- viilitakse geel maha ja teostatakse tavamaniküür6 €
Geellaki paigaldamine- Teostatakse tavamaniküür ja lakitakse UV kindla geellakiga.20 €
Geellalki eemaldamine3 €
Lakkimine2€


Teenust osutab  ILLE SALUMÄE     Tel.       5392 9090   

Kunstküünte paigaldamine

Kunstküüned on viimaste aastatega muutunud väga populaarseks, sest tuleb tunnistada – kunstküüned on tänapäeval üsna loomulikku küünt säästvad, ilusad, mugavad ja lihtsad aksessuaarid.

Kuna nõudlus on kasvanud, on nagu seeni pärast vihma tekkinud ka nn isehakanud küünetehnikuid, kes lubavad minimaalse raha eest maksimaalset tulemust. Soovitame tungivalt lasta omale küüsi paigaldada, eemaldada ja neid hooldada vaid professionaali juures! Nii on võimalus, et midagi tehakse valesti tunduvalt väiksem, samuti kestavad reeglina professionaali paigaldatud küüned kauem.

Kunstküüsi on kolme tüüpi: 1) akrüül-, 2) kangas- 3) ja geelküüned. Kuigi igal tüübil on omad plussid ja miinused, oleme meie langetanud oma salongis valiku geelküünte osas, kuna tegemist on ühe küüntesõbralikuma ja populaarsema tüübiga.

 

Üldiselt käib aga kunstküünte paigaldamine sarnaselt kõigi tüüpide puhul:

1. Oma küüned lõigatakse lühikeseks ja neile antakse ilus ümar kuju ning vajadusel korrastatakse küünenahad.

2. Küüne pind karestatakse kergelt viiliga.

3. Valitakse välja sobiva suurusega küünetipid. Tuleb jälgida, et tip ei ulatuks laiuselt üle oma küüne servade. Vastasel juhul tuleb see kitsamaks viilida.

4. Küünetipile kantakse spetsiaalne liim ja seejärel asetatakse tip 45-kraadise nurga all küünele. Tähtis on jälgida, et tipi ja oma küüne vahele ei jääks õhumulle.

5. Küünetip lõigatakse soovitud pikkuseks ja antakse viiliga talle kuju. Kunstküüne pikkus sõltub oma küüneplaadi seisundist – kui see on lühike, soovitatakse ka lühemaid tippe, kuna küüne oma kandepind on väike.

6. Seejärel lihvitakse ülemineku osa oma küünega tasaseks.

7. Akrüüli ja geeli korral kantakse küünele spetsiaalne kinniti.

8. Kogu küünele (kaasa arvatud tip) kantakse kas akrüül, geel või kangas.

9. Kliendi soovil lakitakse küüned.

Geelküüned

Geel on valguskõvastuv aine, mis avastati 1970ndatel USA hambaarsti kabinetis. Geel on hambatäidismaterjalina kasutusel ka tänapäeval.

Geelküüned pole küll nii vastupidavad kui näiteks akrüülküüned, kuid see-eest on nende murdumine vähem valulik, nad on oma olemuselt juba kena läikega ning kuna geele on väga palju erinevaid värvitoone, siis on küünetehnikutel lai mängumaa.

Geel ei kannata pikka aega tugevat kuumust, muutudes pehmemaks, ega ka kõva pakast, mistõttu võib geel mõranema hakata. Sellepärast ei soovita me saunas tund aega istuda ning talvisel ajal tasuks kindlasti kindaid kanda.

Geelküünte hooldus

Geelküünte, nagu ka teist tüüpi kunstküünte hooldust soovitame teha iga 2-3 nädala tagant. Hooldus kestab umbes 1,5-2 tundi ning selle ajaga lisatakse väljakasvanud osasse uut geeli, viilitakse küüned parajasse pikkusesse ning soovitud kujusse ja kantakse peale lakk.

Pole vahet, kas kannad geel,- akrüül- või kangasküüsi, professionaali paigaldatud, hooldatud ja lakitud küüntega tunned end alati puhta, särava, hoolitsetud ja kaunina. Su küüned on tugevad, terved ja ilusad!

 Väike geelküünte meelespea:

* Kuigi oma küüntel ei püsi sageli kehvema kvaliteediga lakk väga hästi, siis geelküüntega seda muret pole – ka kehvem lakk püsib kenasti peal!

* Küünelakki tuleks eemaldada ainult atsetoonivaba küünelakiga (soovitavalt osta salongist), sest mitmesugused keemilised lisaained võivad geelküünt kahjustada ja pehmendada.

* Kunstküünte eemaldamine rikub rohkem küüsi kui nende välja kasvatamine. Geel-ja akrüülküüsi on mugav välja kasvatada, sest küüned viilitakse ühtlaseks ning väljakasvamine peidetakse lakiga.

* See, millised Su küüned pärast kunstküüsi on, sõltub paljuski küünetehniku osavusest. Sellepärast soovitame teha küünetehnikule nn taustakontrolli ehk uurida tema klientide käest kogemusi ning veenduda sertifikaadi olemasolus.

* Kunstküüned on küll ilusad, aga peab arvestama, et mugavuse pärast neid panna ei tasuks. Regulaarselt tuleb leida aega hoolduseks ning mõned kodutööd võivad väga pikkade küünte tõttu raskendatud olla.

* Kui teie loomulik küüs on väga habras, siis ei soovita me teil kunstküüsi pikaajaliselt kanda. Aastas tuleks lubada küüntel puhata umbes 1-3 kuud. 

 

Viimased uudised

  • 1 (29.01)
Voog. Tee ise koduleht!